Referencje

 • Jak najbardziej polecam firmę ITA sp. z o.o. jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie.

  Jerzy Mikos
  Właściciel
 • (...) Wykonane dostawy były zgodne z zamówieniem, dostawa i uruchomienie maszyn nastąpiło terminowo. Technicy firmy ITA są rzeczowi i pomocni. Rekomendujemy ITA sp. z o.o. jako zaufanego dostawcę maszyn.

  Grzegorz Krasowski
  Prezes Zarządu
 • Firma ITA Sp. z o.o. wywiązała się terminowo i wszystkie ustalenia dotyczące maszyn zostały wykonane bez zastrzeżeń.Firma ITA Sp. z o.o. posiada odpowiednio przeszkolony serwis z szybkim czasem reakcji na zgłoszenie.(...) Możemy rekomendować Firmę ITA Sp. z o.o. jako solidnego i wiarygodnego kontrahenta.

  Andrzej Kudyba
  Właściciel
 • Informujemy, że firma ITA sp z.o.o dokonała dostawy oraz uruchomienia (...) dwóch centr obróbczych do produkcji okien i drzwii oraz maszyn pomocniczych (...).Rekomendujemy Firmę ITA Sp z o.o. jako sprawdzonego, godnego zaufania dostawcę maszyn dla sektora stolarki budowlanej.

  Krzysztof Bartkowiak
  Współwłaściciel
 • (...) Firma ITA sp z o.o. (...) dostarczyła oraz uruchomiła dla nas centrum obróbcze stolarki otworowej.Firma ITA sp. z o.o. wywiązała się terminowo i wszystkie ustalenia dostyczące maszyny zostały wykonane bez zastrzeżeń/

  Jacek Leśniowski
  Właściciel
 • Spółka ITA sp. z o.o. wykonała dostawę i uruchomienie centrum obróbczego, używanego przez naszą firmę do produkcji stolarki otworowej.Dostawa była wykonana terminowo i bez uwag, zgodnie z kontraktem.Polecamy ITA sp. z o.o. jako profesjonalnego dostawcę.

  Paweł Rdestowicz
  Właściciel