Alfa 21 Classic - PROMOCJA!!!

Do końca roku zamawiając przez Internet otrzymasz specjalną cenę zawierającą: koszt transportu i uruchomienie we wskazanym miejscu.

Maszyny ITA

Rodzaj produkcji

 

Rodzaj maszyny

 

Producent

 

Usługi

News

depliant Point K2

Point K2 - nowe rewolucyjne centrum obróbcze do cięcia, wiercenia, frezowania i obróbki rowków

29-06-2015

Maszyna POINT K2 jest przeznaczona do produkcji mebli na zamówienie i produktów, gdzie wymagana jest duża wszechstronność.

Główną cechą odróżniającą POINT K2 od innych maszyn tego typu jest to, że na przykład obróbki rowków za pomocą piły albo za pomocą frezu są wykonywane bez ponownego chwytania elementu i bez zatrzymywania maszyny.

P1170965

Wiercenie i kołkowanie w jednym cyklu - Między nestingiem a montażem

06-02-2015

Automatyczna wiertarko- -kołczarka do produkcji w systemie „just-in-time”.

WOODPECKER 25

Niezwykłe centrum do produkcji okien - Zwarta maszyna z wieloma funkcjami obróbki

06-02-2015

Walory tego centrum obróbczego to w pełni zautomatyzowana produkcja okien, wysoka wydajność, duża precyzja obróbki, wszechstronność i zwartość maszyny. Obróbki z kilku tradycyjnych maszyn skoncentrowane są w jednej maszynie, obsługiwanej przez jednego operatora, który może jednocześnie sklejać okna.

2-P1120493

Maszyna wielozadaniowa - Masterwood Project 350L

11-12-2013

Centra obróbcze z serii Masterwood wyposażone są w innowacyjny system sterowania pozwalający na uzyskanie doskonałych parametrów obróbki.

EASY-GLOSS-2

Szczotkarka - na wysoki połysk - EASY GLOSS - bezkonkurencyjna na rynku

14-03-2013

Przedstawiamy Państwu absolutną nowość w branży polerowania frontów meblowych na wysoki połysk. Firma EMC w porozumieniu z firmą ITA wprowadziła na rynek szczotkarkę do paneli prosto i krzywoliniowych o nazwie „EASY GLOSS”.

centauro-wspolpraca

ITA - oficjalnym przedstawicielem Centauro w Polsce

07-03-2013

Miło nam poinformować że zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Centauro w Polsce.

Centauro SpA pierwszą produkcję rozpoczął we Włoszech od pił taśmowych - było to 1946 roku. Od 1970 roku specjalizuje się w tokarkach w wersji manualnej jak i jednostkami kopiującymi aż po wprowadzenie elektoronicznych i numerycznie sterowanych osi.

Proj355_0

Do wielu zadań - Centrum CNC | Masterwood Project 5 osiowy

28-01-2013

W zależności od konfiguracji maszyna Project 355 dedykowana jest dla producentów okien, drzwi, schodów, mebli czy giętych frontów meblowych.

Nowe centrum obróbcze firmy Masterwood, to uniwersalna maszyna przeznaczona do wielu zadań, jak również o szerokich możliwościach konfiguracji. Project 355 charakteryzuje się monolitycznym korpusem typu most z dwustronnym podparciem. Konstrukcja typu suwnica (oś Y) o dużej sztywności przesuwa się wzdłuż korpusu maszyny (oś X) i posiada zamocowany poprzecznie wózek ze stali (oś Z)

puchary

Regaty o Puchar Prezesa MTP i Stowarzyszenia Producentów Maszyn Droma - ITA blisko podium

04-06-2012

W tym roku z powodów zbliżających się Mistrzostw Europy - Euro 2012 regaty MTP zostały rozegrane wcześniej niż zwykle, mianowicie 1-3 czerwca na jeziorze Tałty, w miejscowości Stare Sady k. Mikołajek. Do rywalizacji w regatach stanłęło 23 drużyny. ITA wystawiła dwie załogi.

masterwood cnc project

Najwyższa jakość obróbki - CNC Project - Masterwood Polska

15-05-2012

Podczas tegorocznych targów Drema firma ITA po raz pierwszy zaprezentowała centrum obróbcze Masterwood Project 450.